KLOCKI LEGO® CITY

Twoje dziecko mieści się w przedziale wiekowym od 5 do 12 lat? To wystarczająco dużo, by własnoręcznie zbudowało miasto. Tak właśnie, duże, tętniące miejskim życiem. A to za sprawą znajdujących się w naszej ofercie LEGO® City! Dzięki tej serii klocków pokoik zabaw Twojego brzdąca zapełni gwar pojazdów, jak to bywa w dużym mieście. Gdy tylko to wszystko zobaczysz, przekonasz się momentalnie, ile nieposkromionej radości daje Twemu dziecku stawianie od podstaw prawdziwej metropolii z posterunkiem policji, szpitalem i remizą strażacką z klocków! Teraz ma możliwość stworzyć swoją własną przygodę!

LEGO® Miasto

Dziecko będąc w mieście, szczególnie tym naprawdę dużym, rozgląda się z ekscytacją. Tyle dźwięków i kolorów wokół. Chodnikiem zmierzają ludzie, a drogi przemierzają rozmaite pojazdy. Młody człowiek zadziera głowę, by z podziwem wpatrywać się w drapacze chmur. Wracając do domu ma wiele pomysłów na nowe zabawy. Jedną z ciekawszych jest stworzenie własnej wersji dużego, prężnego miasta. Smyk zrobi to w swoim dziecięcym pokoiku. Wystarczy, że otrzyma klocki LEGO® z wziętej serii City. Może zacząć budowę swojej wymarzonej metropolii od jednego zestawu, na przykład zawierającego pociąg pasażerski. Z czasem będą dochodziły kolejne elementy. Pewnego razu do miasta zawita wesołe miasteczko z licznymi niedzielnymi atrakcjami. Niewykluczone, że Twoja pociecha zbuduje również ogromne Centrum Lotów Kosmicznych… i to będzie wstęp do eksploracji planet układu gwiezdnego!

ZESTAWY I AKCESORIA LEGO® CITY

W naszym sklepie kupisz wszystkie elementy, których nie może przecież zabraknąć w mieście. Twórcy klocków LEGO® City zadbali o to, by ze szczegółami odwzorować realia panujące w największych z miast! Nie zabraknie więc torów kolejowych, po których będzie śmigał Superszybki Pociąg Pasażerski. Wraz z każdym zestawem wzrośnie ruch na miejskich drogach. I jak to bywa pojawią się złodzieje i rabusie. Nie może więc także zabraknąć posterunku policji ani remizy strażackiej z prawdziwego zdarzenia -– odpowiednie służby dopilnują, by na ulicach zapanowały ład i bezpieczeństwo. Idealny dopełnieniem klocków lego z serii Lego® City są zestawy Lego® Creator, Lego® Creator Expert lub dla nieco starszych – Lego® Architecture.

 

Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Aktywne filtry