City Life

Playmobil City Life

Dziecko spacerując przez miasto z rodzicami, nie może się napatrzeć mijanym ludziom i różnym budynkom. Ciekawią je na przykład sklepy, kawiarnie czy inne obiekty usługowe. Gdy wraca do domu, inspirując się tym, co widziało, wymyśla sobie zabawę. Chętnie wykorzystuje do tego klocki Playmobil, na przykład serię City Life.

Za sprawą licznych zestawów nasza pociecha zbuduje miasteczko, w którym żyją sympatyczne ludziki, którym uśmiech nie schodzi nigdy z twarzy. Dziecko nadaje im imiona i przydziela zadania oraz role. W spokojnym miasteczku jest wiele rzeczy do zrobienia! Smyki wchodzą do autobusu, by wyruszyć w drogę do szkoły. Nie mogą się doczekać spotkania z kolegami, koleżankami i wyrozumiałymi nauczycielami. Tymczasem młodsze szkraby właśnie zaczynają zajęcia w przedszkolu o wiele mówiącej nazwie “Promyk Słońca”. Przedszkolanka ma pod skrzydłami czworo maluszków. Organizuje im czas tak, aby przy okazji zabawy zdobywały wiedzę oraz umiejętności. 

W przerwie na śniadanie dzieci podbiegają do okna, żeby przyjrzeć się śmieciarce. Panowie w żółtych kamizelkach – dobrze więc widoczni – zabierają kosz ze śmieciami. Przedszkolaki machają do nich. Pracownicy odwzajemniają się serdecznym pozdrowieniem. Po sąsiedzku działa kawiarnia, która zachęca gości szyldem do tego, by wstąpili i zjedli kawałek ciasta przy kubku ciepłej czekolady. Właśnie wchodzi do niej młoda kobieta w białej sukni – zapewne wyszła tak wprost z salonu sukien ślubnych! Cóż, dzień jak co dzień w miasteczku ludzików Playmobil.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry