LALKI BABY BORN

Już od jakiegoś czasu zabawki interaktywne są często wybierane przez dzieci oraz ich rodziców. Pierwsze uwielbiają się nimi bawić, natomiast drudzy doceniają korzyści, jakie produkty te dają ich pociechom. Wśród tego rodzaju zabawek niesłabnącą popularnością cieszą się lalki. Zaliczają się do nich także lalki marki Baby Born. Wyglądają niemal jak prawdziwe bobasy, części ciała noworodka zostały odwzorowane z pieczołowitością godną podziwu. A to jeszcze nie wszystko, bo laleczka nie tylko do złudzenia przypominają prawdziwe dziecię, ale tak też się zachowują. W końcu, jak przystało na zabawkę interaktywną, reagują na to, co robi dziecko. Kiedy smyk nakarmi podopiecznego, ten przestanie płakać i odwdzięczy mu się dobrym nastrojem. Dziewczynka z zaangażowaniem i nieskrywaną radością roztoczy nad maleństwem opiekę. Obowiązków jest wprawdzie dużo, ale dla Twojego dziecka to żaden problem, bo aż garnie się do nowych zadań. Będzie nie tylko karmić bobasa, ale wykonywać trudniejsze czynności, jak przewijanie oraz kładzenie maleństwa spać.

Przy okazji pochłaniającej zabawy rozwinie swój instynkt opiekuńczości, który z pewnością potrzebny będzie w dalszym życiu!

Oferujemy więc Państwa pociechom wiele interesujących zestawów. Wiele z nich zawiera akcesoria niezbędne do opieki oraz zabawy z lalką. Zaliczają się do nich m.in. kubeczki do karmienia oraz ciuszki potrzebne do tego, by maleństwu było ciepło i wygodnie.

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.