LEGO® MARVEL

LEGO® już od dłuższego czasu osadza nowe serie zestawów w fikcyjnych światach, wykreowanych na potrzeby filmu, komiksu czy gry. Jedną z propozycji są klocki LEGO® Marvel Super Heroes. Korzystając z niej, nasza pociecha przeistoczy się w superbohatera i stoczy wielkie boje z najgroźniejszymi złoczyńcami. 

Dziecko potrzebuje pozytywnych wzorców. Są nimi oczywiście rodzice, dziadkowie, a także nieraz nauczyciele. Lecz nie tylko oni, bo również postaci istniejące tylko w popkulturze. Do takich zalicza się między innymi Spider-mana, czyli niezwykle zręcznego człowieka-pająka. 

LEGO® Spider-man

Nieustraszony Spider-man towarzyszy nam od dziesięcioleci. Pod maską bohatera ukrywa się nieśmiały Peter Parker. Zapewne wiódłby on stateczne życie profesora, gdyby nie pewien wypadek. Podczas pokazu naukowego został ukąszony przez zmutowanego pająka. Niedługo potem zaczął przejawiać nadludzkie moce. I tak został superbohaterem zmagającym się z rozmaitymi przestępcami.

Dziecko wcieli się w niego i wypowie wojnę bossom. Zmierzy się na przykład z wrogiem o pseudonimie Doc Ock. To szalony naukowiec, któremu wyrastają z ciała mechaniczne ramiona. Spidey wraz ze swoją pomocnicą, Spider-girl, wsiądą do pająkowatego pojazdu i spróbują zarzucić na przeciwnika sieć.

Innym razem Spider-man i jego zabawny kompan Spider-ham (z głową świnki) stoczą batalię ze straszliwym Venom. Nie będzie łatwo o zwycięstwo, gdyż rywal siedzi za sterami potwora Venomozaura. Ale trzeba go pokonać, aby zdobyć cenne jajo!

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry