Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 229,00 zł - 230,00 zł

DINOZAURY JURASSIC WORLD

Dinozaury zawsze nas fascynowały. Aż nie do uwierzenia, że tak wielkie stworzenia nie przetrwały kataklizmu, z którego ocalały zdecydowanie mniejsze i – zdawałoby się – bardziej bezbronne zwierzęta. Wygląda się, że to właśnie wielkość dinozaurów zadecydowała o ich zagładzie. W każdym razie pamięć o nich trwa. Wciąż za sprawą paleontologów odkrywane są nowe fakty na ich temat, a także kolejne gatunki tych olbrzymich gadów. Popularność jeszcze wzrosła w latach 90 i następnych za sprawą serii filmowej Jurassic World.

Zestawy Mattel z dinozaurami

Szybko też dinozaury przeniknęły do branży zabawkowej. Od lat pojawiają się rozmaite zestawy z tymi stworzeniami w rolach głównych. Kiedyś my, a teraz nasze pociechy mają okazję podczas angażującej zabawy dowiedzieć się czegoś o tych wymarłych olbrzymach. W szerokiej ofercie znajdują się między innymi propozycje od firmy Mattel. Produkty te zostały oparte na cyklu filmowym. 

Znajdziemy przeróżne stworzenia w postaci figurek o ruchomych elementach; niektóre wydają z siebie dźwięki! Są tu więc zarówno najwięksi drapieżnicy, jak choćby Tyrannosaurus Rex, czyli król wśród dinozaurów, ale jest i miejsce dla łagodniejszych stworzeń, które posilają się zieleniną, do takich należy na przykład triceratops. Choć i on, jeżeli jest taka potrzeba, przeistacza się w walecznego zwierza!

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry