JEŹDZIKI

Nieraz, gdy przyglądamy się zabawom naszego dziecka, zastanawiamy się, skąd czerpie tyle siły! Ruch to jest jego żywioł. Nawet wtedy, kiedy jeszcze nie chodzi samodzielnie albo ma z tym pewne problemy. Już dla rocznej pociechy świetnym rozwiązaniem jest sprawienie mu jeździka. Ważne, aby dopasować go do jego możliwości oraz upodobań.


Jest to szczególnie ważne – będzie to przecież jego pierwszy pojazd! Na pewno dziecko interesuje się tym, co widzi wkoło. Ciekawi go widok poruszających się maszyn. Od teraz nie będzi już tylko obserwatorem – jeździk dostarczy mu wielu atrakcji!

Sprawność motoryczna dziecka

Na pewno nasz smyk nabierze odwagi oraz pewności siebie. Przekonaj się, z jaką frajdą będzie mknął po domu lub przez pobliski park. Dziecko lubi czuć się wolne. Świadomość ta przyczynia się do jego prawidłowego rozwoju. Sprawność motoryczna malca, co równie istotne, znacznie wzrośnie. Poza tym nauczy się omijać przeszkody – co jest nie mniej ważne w życiu.


Dobrze zaprojektowany pierwszy pojazd posłuży Twojej pociesze przez dłuższy czas. Dziecko z coraz większą zręcznością będzie się poruszało. Aż wreszcie przesiądzie się na nieco bardziej wymagające urządzenie, jak choćby rowerek biegowy. Ciągłość rozwojowa zostanie zachowana!

Jest w czym wybierać!

W zależności od wieku i predyspozycji psychofizycznych malucha mamy w ofercie bardzo różne modele. Najmniejsze dzieciątka nawet nie muszą się nimi poruszać. Z ochotą po prostu usiądą na swoim jeździku, zwłaszcza, że co ciekawsze modele mają dodatkowe atrakcje, wydają na przykład z siebie dźwięki. Podobne funkcje pełni także interaktywny konik rodeo. Wiele naszych propozycji wyposażona jest w rączkę, dzięki której rodzic poprowadzi swoją pociechę. Ona zaś będzie zażywała wesołej przejażdżki.


Dla nieco starszych dzieci oferujemy jeździki firmy Milly Mally w kształcie wyścigówek, a nawet traktorów.


Każdy maluch wypatrzy coś dla siebie!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.