ZABAWKI DO WODY

Kiedy dzieci są w swoim żywiole? Rzecz jasna, kiedy się bawią i przy okazji uczą nowych rzeczy. Lubią na przykład przebywać w wodzie, mieć z nią kontakt i urządzać w niej rozmaite gry i zabawy. Nie mają tych oporów, które towarzyszą wielu dorosłym. Między innymi właśnie dlatego malutkie dzieci błyskawicznie opanowują umiejętność pływania. W późniejszym wieku jest to zdecydowanie trudniejsze. Być może woda małemu dziecka kojarzy się z bezpieczeństwem, towarzyszącym mu w matczynym łonie. 

Oferujemy zatem liczne zabawki do wody dla dzieci.

Zabawki do wody dla dzieci

Niektóre z nich nadają się nawet do zwykłej wieczornej kąpieli. Pływająca rybka ze światłem umili czas szkrabowi w wannie. Natomiast balony wodne umożliwiają zabawę poza domem, na świeżym powietrzu wspólnie z paczką rówieśników.

Ciekawą propozycją są także wodne stoły, będące dowodem na to, że nauka i zabawa świetnie do siebie pasują. Produkty te wyposażone są w rurki, krany i kanaliki. Przepływa przez nie woda, dzięki czemu maluchy zdobywają cenną wiedzę na temat tego żywiołu, dowiadując się, jakim podlega prawom fizyki.

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.