ZABAWKI DO WODY

Kiedy dzieci są w swoim żywiole? Rzecz jasna, kiedy się bawią i przy okazji uczą nowych rzeczy. Lubią na przykład przebywać w wodzie, mieć z nią kontakt i urządzać w niej rozmaite gry i zabawy. Nie mają tych oporów, które towarzyszą wielu dorosłym. Między innymi właśnie dlatego malutkie dzieci błyskawicznie opanowują umiejętność pływania. W późniejszym wieku jest to zdecydowanie trudniejsze. Być może woda małemu dziecka kojarzy się z bezpieczeństwem, towarzyszącym mu w matczynym łonie. 

Oferujemy zatem liczne zabawki do wody dla dzieci.

Zabawki do wody dla dzieci

Niektóre z nich nadają się nawet do zwykłej wieczornej kąpieli. Pływająca rybka ze światłem umili czas szkrabowi w wannie. Natomiast balony wodne umożliwiają zabawę poza domem, na świeżym powietrzu wspólnie z paczką rówieśników.

Ciekawą propozycją są także wodne stoły, będące dowodem na to, że nauka i zabawa świetnie do siebie pasują. Produkty te wyposażone są w rurki, krany i kanaliki. Przepływa przez nie woda, dzięki czemu maluchy zdobywają cenną wiedzę na temat tego żywiołu, dowiadując się, jakim podlega prawom fizyki.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry