ROWERKI BIEGOWE

Twoje dziecko jedzie swoim pierwszym pojazdem – to rowerek biegowy. Widzisz, z jaką zręcznością wymija przeszkody, trudno Ci ukryć dumę ze swojej pociechy. Próbujesz ją dogonić, lecz nie jest to łatwe, tyle w niej entuzjazmu!

Rozwój dziecka dzięki rowerkowi

Twój maluch porusza się już samodzielnie i lubi mierzyć się z coraz to nowymi wyzwaniami. Dobrze wybrać dla niego rowerek biegowy, nabierze na nim wprawy, sprawności ruchowej i jeszcze większej pewności siebie. Zaufanie we własne siły potrzebne jest każdemu z nas.

Modele, które mamy w naszej ofercie są ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze. Twoje dziecko na pewno nie będzie miało problemów, żeby nim umiejętnie manewrować.

Wiele modeli rowerków biegowych

Dysponujemy rowerkami o różnych kolorach i parametrach. Stworzyli je najbardziej cenieni w branży zabawkowej  producenci. Do takich na pewno zaliczają się firmy Lionelo oraz Kidkraft. Poza tym nie zapominajmy o konstruktorach z Milly Mally oraz ich drewnianym, bezpiecznym i  nader stylowym rowerku. Równie ciekawie prezentuje się modele marki Kindereo!

 

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry