ROWERKI BIEGOWE

Twoje dziecko jedzie swoim pierwszym pojazdem – to rowerek biegowy. Widzisz, z jaką zręcznością wymija przeszkody, trudno Ci ukryć dumę ze swojej pociechy. Próbujesz ją dogonić, lecz nie jest to łatwe, tyle w niej entuzjazmu!

Rozwój dziecka dzięki rowerkowi

Twój maluch porusza się już samodzielnie i lubi mierzyć się z coraz to nowymi wyzwaniami. Dobrze wybrać dla niego rowerek biegowy, nabierze na nim wprawy, sprawności ruchowej i jeszcze większej pewności siebie. Zaufanie we własne siły potrzebne jest każdemu z nas.

Modele, które mamy w naszej ofercie są ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze. Twoje dziecko na pewno nie będzie miało problemów, żeby nim umiejętnie manewrować.

Wiele modeli rowerków biegowych

Dysponujemy rowerkami o różnych kolorach i parametrach. Stworzyli je najbardziej cenieni w branży zabawkowej  producenci. Do takich na pewno zaliczają się firmy Lionelo oraz Kidkraft. Poza tym nie zapominajmy o konstruktorach z Milly Mally oraz ich drewnianym, bezpiecznym i  nader stylowym rowerku. Równie ciekawie prezentuje się modele marki Kindereo!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.