Aktywne filtry

ZABAWKI INTERAKTYWNE

W ostatnim czasie coraz większym uznaniem cieszą się zabawki interaktywne. A wśród nich dużą sympatią cieszą się Robozabawki. Warto zauważyć, że także rodzice doceniają edukacyjne zalety tych produktów.

Nie każdy malec może sobie pozwolić na to, by trzymać w mieszkaniu żywe stworzenie. Nieraz dziecko jest po prostu za małe, lub też nie ma miejsca w domu, by opiekować się w nim żywą istotą. Świetnym rozwiązaniem są zabawki, które nie tylko wyglądają, ale i zachowują się jak prawdziwe zwierzątko.

Stanie się wiernym kompanem zabaw dla Twojego dziecka. A oferta zabawek interaktywnych na robozabawkach się przecież nie kończy!

Zabawa i nauka z interaktywnym zwierzakiem

Zabawa ze swoim zabawkowym pupilem to jedno. Nie zapominajmy i o tym, że dziecko spędzając czas ze swoim ulubieńcem, uczy się wielu ważnych zdolności. Zwykle stworzenia te reagują na dotyk lub dźwięk. Szkrab uczy się więc podstaw logicznego myślenia. Zaczyna myśleć przyczynowo-skutkowo. Dodatkowo, o czym również nie można zapomnieć, dziecko staje się bardziej odpowiedzialne. Z taką czułością podchodzi do interaktywnych stworzeń, bo wie, że mniejsze istoty wymagają troski. Posiadanie pupila to nie tylko zabawa, ale i pewne obowiązki.

Maluch wykonuje je szybko i z wielką przyjemnością!

Szeroki repertuar zabawek interaktywnych

Wybór zestawów jest rzeczywiście duży. Dziecko skonstruuje swojego pierwszego robota. Przybierze on kształt któregoś ze zwierzaków… Ciekawe, będzie to króliczek, lisek, a może… sympatyczny dinozaur? Seria Build a Bot daje również możliwość łączenia ze sobą elementów z różnych zestawów! Moc kreacji nie zna tu żadnych granic!

Nie mniej frajdy da Twojej pociesze któraś z propozycji Little Live Pets. Mamy tu pieska, kotka, a także interaktywnego żółwika, który uwielbia pluskać się w miniaturowym basenie!

Świetnym uzupełnieniem procesu edukacji będzie dla dziecka Edukacyjny Stolik Malucha. Ułatwi on dziecku rozwinąć się w sposób niezwykle harmonijny. Przy jego pomocy pozna kształty, kolory, nauczy się liczb i wielu ładnych piosenek!

Polecamy również inne zestawy, które pozwolą dziecku zdobyć w formie zabawy wiedzę (gry edukacyjne), a także usprawnią jego procesy myślowe czy zdolność uczenia się (gry logiczne).

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.