KIDKRAFT

Kidkraft to firma, która tworzy produkty z myślą o dzieciach. Robi to już prawie 50 lat, zatem jej twórcy mają duże doświadczenie i projektowaniu i wytwarzaniu rzeczy dla naszych milusińskich. Obecnie marka kojarzona jest wielu krajach (już jest w około 90 w różnych zakątkach globu!) jako wciąż doskonaląca swoje wyroby i poszerzająca ich repertuar. Póki co większość zestawów przeznaczona jest do dziecięcych pokoików, choć w ostatnim czasie przedsiębiorstwo zaczęło kreować modele, które wykorzystuje się na placach zabaw.

Głównym celem ludzi współtworzących firmę jest stawianie u dzieci na kreatywność. Na stronie producenta możemy wszak przeczytać ich dewizę, która brzmi: the more kids imagine, the more they grow, co swobodnie można by przetłumaczyć na: “dziecko dorasta poprzez wyobraźnię”.

Kidkraft – domek

Od lat sztandarową propozycją Kidkraft są domki dla lalek. To ekologiczne, bo drewniane produkty. Nadają się świetnie jako miejsca zamieszkania dla popularnych lalek, między innymi słynnej Barbie, jej sióstr oraz przyjaciółek. Na obiekty składa się wiele pomieszczeń. Nie brakuje saloników, kuchni czy – w niektórych przypadkach – przestronnych tarasów. Domki dostępne są w przekrojowej konstrukcji, zatem dziecko ma szeroki dostęp do jego wnętrz.

Kidkraft – kuchnia

Smyk nie tylko urządzi domek dla lalek i przeżyje w nim niesłychane przygody, ale również wcieli się w rolę kucharza bądź kucharki. Umożliwią mu to kuchenki – również wykonane z ekologicznego surowca, zatem drewna. Maluchy bacznie nas obserwują, także wtedy, gdy przyrządzamy obiad. Następnie naśladują nas, przyrządzając przy pomocy zabawkowych kuchenek zdrowe i niskokaloryczne, bo przecież wyobrażone posiłki.

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.