Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 70,00 zł

KSIĄŻKI ALBI

Książki Albika

Nie od dziś powtarza się, że czytanie kształtuje w czytelnikach wyobraźnię, wzbogaca ich słownictwo, a także dostarcza im wiedzy. Dlatego też zachęca się dzieci, aby jak najwcześniej ukształtowały w sobie zamiłowanie do chłonięcia lektur. Szkraby rzadko same z siebie sięgają po książki, chyba że te są kolorowe, interaktywne lub mają dużo obrazków. Takie są właśnie pozycje z serii firmy Albi. Wykreowała ona postać sympatycznego Albika, który zaprzyjaźnia się ze szkrabami i pomaga im zrozumieć świat, a także zainteresować się jego fenomenami. Smyki – przy naszym wsparciu i naszej aprobacie – przechadzają się rozmaitymi ścieżkami wiedzy i edukacji. Maluch zaczyna wcześnie, bo przy pomocy tych książek poznaje pierwsze cyfry, kolory i kształty. 

Zdobycie podstawowych umiejętności z pewnością przyśpieszy rozwój naszej pociechy. Czego się ponadto dowie z proponowanych książeczek? Na przykład pogłębi swoje zainteresowanie światem, gdy zapozna się z atlasem. Kiedy już przewertuje z uwagą lekturę, wtedy sprawdzi, czy nauka nie poszła w las, mierząc się z różnorodnymi quizami. Poza tym oferujemy pierwszy elementarz, który sprawi, że maluch pokocha ojczystą mowę i zacznie bieglej się nią posługiwać. 

Dobrze też wcześnie rozpocząć przygodę z obcymi językami. Na dobry początek warto zapoznać się uznawanym za uniwersalny językiem angielskim. Z pewnością łatwiej to przyjdzie, gdy proces uczenia się będzie zarazem wyborną zabawą!

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry