Kategorie

Aktywne filtry

KSIĄŻKI ALBI

Książki Albika

Nie od dziś powtarza się, że czytanie kształtuje w czytelnikach wyobraźnię, wzbogaca ich słownictwo, a także dostarcza im wiedzy. Dlatego też zachęca się dzieci, aby jak najwcześniej ukształtowały w sobie zamiłowanie do chłonięcia lektur. Szkraby rzadko same z siebie sięgają po książki, chyba że te są kolorowe, interaktywne lub mają dużo obrazków. Takie są właśnie pozycje z serii firmy Albi. Wykreowała ona postać sympatycznego Albika, który zaprzyjaźnia się ze szkrabami i pomaga im zrozumieć świat, a także zainteresować się jego fenomenami. Smyki – przy naszym wsparciu i naszej aprobacie – przechadzają się rozmaitymi ścieżkami wiedzy i edukacji. Maluch zaczyna wcześnie, bo przy pomocy tych książek poznaje pierwsze cyfry, kolory i kształty. 

Zdobycie podstawowych umiejętności z pewnością przyśpieszy rozwój naszej pociechy. Czego się ponadto dowie z proponowanych książeczek? Na przykład pogłębi swoje zainteresowanie światem, gdy zapozna się z atlasem. Kiedy już przewertuje z uwagą lekturę, wtedy sprawdzi, czy nauka nie poszła w las, mierząc się z różnorodnymi quizami. Poza tym oferujemy pierwszy elementarz, który sprawi, że maluch pokocha ojczystą mowę i zacznie bieglej się nią posługiwać. 

Dobrze też wcześnie rozpocząć przygodę z obcymi językami. Na dobry początek warto zapoznać się uznawanym za uniwersalny językiem angielskim. Z pewnością łatwiej to przyjdzie, gdy proces uczenia się będzie zarazem wyborną zabawą!

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.